Załóż darmowe konto w serwisie bizvendo

Uzyskaj nieograniczony dostęp do bazy ofert sprzedaży firm oraz katalogu inwestorów planujących akwizycje na rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

Sprzedaj firmę z bizvendo

Przygotuj profesjonalną ofertę sprzedaży swojej firmy i znajdź inwestora za pośrednictwem bizvendo. Zamieszczenie ogłoszenia nic nie kosztuje!

Wycena firmy online

Wyceń swój biznes online wykorzystując profesjonalne narzędzia wyceny bizvendo. Dowiedz się ile warty jest Twój biznes za ułamek ceny usług tradycyjnych doradców.

Wartościowe kontakty

Serwis bizvendo umożliwia bezpośrednie nawiązanie kontaktu z Twoją firmą wszystkim zarejestrowanym użytkownikom bizvendo.

Podaj adres e-mail. Twój e-mail będzie służył do logowania się w serwisie bizvendo.
Wprowadź hasło. Nie udostępniaj nigdy swojego hasła osobom trzecim. Korzystając z narzędzi do wyceny lub monitorowania wartości firmy zadbaj, aby poufne informacje o Twoim biznesie nie trafiły do osób niepożądanych.
Wprowadź ponownie swoje hasło.
Podaj swoje imię.
Podaj swoje nazwisko.
Wybierz listy swoją lokalizację. Jeśli Twojego kraju nie ma na liście wybierz "Inna lokalizacja". Na liście znajdują się wszystkie kraje OECD oraz inne wybrane kraje, dla których serwis dysponuje parametrami do wykonania wyceny.

Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin serwisu oraz znam i akceptuję Politykę prywatności serwisu

Przesyłając nam ten formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SMART Business Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Józefosławiu (05-509 Piaseczno, ul. Słoneczny Sad 35F), w celach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa SMART Business Solutions Sp. z o.o., rozwoju i ulepszania serwisu internetowego bizvendo, a także w celach marketingowych dotyczących usług oferowanych w ramach serwisu bizvendo. Wyrażasz również zgodę na przesyłanie przez SMART Business Solutions Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej) informacji handlowych w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, nr 144, poz. 1204 ze zm.).